Jak wspierac nastolatka w wyborze szkoly

Jak wspierac nastolatka w wyborze szkoly

Nie tak szybko. Nastolatki są jedną z grup (jeśli nie grupy) z najwyższym dochodem do dyspozycji – nawet jeśli nie są one w rzeczywistości zarabiają ci go. W 2006 roku młodzież spędziła prawie 190 mld $. Ponad połowa z nich została przeznaczona na żywność, ubrania, przedmioty higieny osobistej i rozrywki.

Jednak ich wyniki wiedzy finansowej są na równi z dorosłych Amerykanów w badaniu – co oznacza, że ??nie są mądrzejsi o podstawowym finansów osobistych niż wielu rodziców.

Dlaczego to jest ważne?

Nastolatki będą podejmowania bardzo ważnych decyzji finansowych w ciągu zaledwie kilku lat. Decyzje te obejmują wyborze uczelni i jak finansować naukę, jak żyć na własną rękę po raz pierwszy. I podczas gdy mama i tata mogą zasadach rachunku za dobry kawał pewnych rzeczy, nadal istnieje wiele nowych pokus.

Co zrobić, jeśli nastolatków wchodzących uczelni http://www.fizjosport.krakow.pl nie w pełni zrozumieć, jak długo to 30.000 $ rocznie kredyt studencki będzie kosztować i ile? Co zrobić, jeśli nie wiedzą, opłaty i strukturę interesów tej karty kredytowej, po prostu dostał kupić pizzę i gazu?

Pierwsze kroki na prawą nogę finansowej z kilku podstawowych elementów wiedzy może stanowić ogromną różnicę w życiu dzisiejszych nastolatków, gdy stają się absolwenci uczelni jutrzejsze i wejść na rynek pracy. To, co Financial Literacy Miesiąc koncentruje się na: upewniając się, że każdy ma wykształcenie pieniądze, których potrzebują.

Artykuł napisany przez: