Czy nauka moze byc zabawa

Czy nauka moze byc zabawa Telefony komórkowe, które nie są w stanie uzyskać dostęp do Internetu może bankowych za pośrednictwem wiadomości tekstowych, ale badanie donosi, że użytkownicy smartfonów są znacznie bardziej prawdopodobne, aby korzystać z aplikacji bankowych niż te z telefonów non-Internet. 48% użytkowników smartfonów skorzystało z bankowości mobilnej, ale ogólny odsetek bankowych użytkowników komórek przez telefon to tylko 28%. Nawet ta liczba ciągle rośnie, w porównaniu z 21% na koniec roku 2011. Kolejne 10% użytkowników telefonów komórkowych, odpowiedział, że najprawdopodobniej zacznie w ciągu roku 2013, co wskazuje, że ten trend będzie kontynuowany. Oczywiście telefon ma szeroką gamę zastosowań, w bankowości jest daleko w dół na liście. Stwierdzono, że nawet wykonywania połączeń telefonicznych jest znacznie mniej powszechne na Smartphones niż sprawdzanie czasu, przeglądania Internetu i gier.

Jakie grupy są najczęściej banku przez telefon?

Młodsi użytkownicy telefonów komórkowych są znacznie bardziej skłonni do dostosowania bankowych za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego, niż ich starsi koledzy, z czego ponad 38% osób w wieku 18-29 bankowości na swoim telefonie w porównaniu z zaledwie 8% osób w wieku powyżej 60 lat.

Im wyższy dochód gospodarstwa domowego, tym bardziej prawdopodobne jest, aby dana osoba nie zarobił za pośrednictwem swojego telefonu, z tymi, zarabiając ponad 100.000 $ rocznie przy 28% wskaźnika wykorzystania, w porównaniu z 16% dla osób zarabiających mniej niż $ 25.000.

Wykształcenie czynniki również w bankowości na telefon komórkowy, a 37% absolwentów uczelni wyższych zarobił przez telefon komórkowy, podczas gdy mniej niż 6% osób bez średniego na stronie więcej informacji wykształcenia uczyniły.

Jaki rodzaj bankowości ludzie robią za pośrednictwem swoich telefonów?

Badania wykazały, że zdecydowanie najczęstszym zadaniem bankowości zainicjowane przez telefon komórkowy był równowagi i kontroli transakcji (87% użytkowników bankowości mobilnej), a następnie przekazania środków pieniężnych pomiędzy kontami (53% użytkowników mobilnych bankowych).
Artykuł napisany przez: soki bag in box