Jak ciekawie przekazac teorie naukowe

Jak ciekawie przekazac teorie naukowe

Określenie „Mobile Banking” wzrosła popularność w ostatnich latach, zwłaszcza z rozprzestrzenianiem telefonów komórkowych na całym świecie. Termin ten nie odnosi się do konkretnej technologii, lecz jest szeroko stosowany przy omawianiu kilka różnych sposobów korzystania z telefonu komórkowego do wykonywania różnych zadań bankowych, takich jak sprawdzanie salda, transferu środków i dokonywania płatności.www.domy-balik.pl Niektórzy klienci banku komórkowego za pośrednictwem wiadomości tekstowej, inni poprzez dostęp on-line bankowego stronę internetową swojego banku za pośrednictwem swojej przeglądarce smartphone, a jednak inne aplikacje bankowe za pomocą specyficznych opracowane dla telefonu komórkowego. Niezależnie od wybranej metody jest zaznaczona, ogólna tendencja jest rosnąca popularność bankowości mobilnej we wszystkich grupach demograficznych.

Pod koniec 2012 roku, badanie i raport zostały przygotowane przez Sekcji Badań Konsumentów Wydział Zarząd Rezerwy Federalnej w Konsumentów i Spraw Wspólnoty, zwanej DCCA. To był kontynuacją podobnym badaniu przeprowadzonym w roku poprzednim. Wszystkie wyniki wskazują, że smartfony są coraz bardziej powszechny w Stanach Zjednoczonych, w wyniku czego, bankowość poprzez Smartphone rośnie. Powody są oczywiste – przenośność i wygoda sprawiają, Smartfony logiczny wybór na śledzenie swoich finansów. Więcej banków mają aplikacje dostępne dla klientów telefonii komórkowej dla różnych urządzeń, dzięki czemu jeszcze łatwiej dostępne i proste w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników.

Jak ciekawie przekazac teorie naukowe

Ilu mobile właściciele wykorzystują bankowość mobilną?

87% dorosłych w Stanach Zjednoczonych posiada telefon komórkowy, a 52% osób jest internet-włączone; Technologia, o której mowa ogólnie jako Smartphone.
Artykuł napisany przez: