Urzadzenie mobilne a nauka

Urzadzenie mobilne a nauka Na wzrost jest korzystanie z urządzeń mobilnych do deponowania czeków, wykorzystując usługi takie jak telefony Deposit, która pozwala klientom banków, którzy są użytkownicy smartfonów zdeponować czek na swoje konto poprzez fotografię każdej stronie czeku i przedstawienie jej do banku za pośrednictwem aplikacji Smartphone. 21% użytkowników bankowości mobilnych wykorzystać taką usługę.

Dlaczego ludzie nie używać bankowość mobilną?

Spośród badanych, którzy nie wykorzystują bankowość mobilną, były 2 typowe przyczyny. Najczęstszą odpowiedzią było to, że inne metody bankowe były bardziej użyteczne i wygodne, a klient nie widział powodu, by rozpocząć z bankowości przez telefon. Drugim najczęściej cytowanym powodem była obawa o bezpieczeństwo swoich danych i finansów. W rzeczywistości, aplikacji bankowości mobilnej oferują wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki szyfrowaniu danych, ścisłego uwierzytelniania użytkownika i limitów połączeń. W razie wątpliwości co do bezpieczeństwa aplikacji mobilnych swojego banku, odwiedzić ich stronę internetową lub skontaktuj się z przedstawicielem banku dodatkowych szczegółów.

Raport Rezerwa Federalna jest dostępna do oglądania on-line na stronie internetowej Rezerwy Federalnej dla osób zainteresowanych dodatkowymi informacjami. Wydaje się oczywiste, że tendencja do bankowości mobilnej jest mocno wszczepiony w naszej obecnej kultury i będzie nadal rozwijać jako technologia daje nam jeszcze większe bezpieczeństwo i szybki, łatwy w użyciu aplikacji do zarządzania finansami. Jeżeli jesteś użytkownik telefonu komórkowego, który nie wykorzystuje bankowość mobilną, skontaktuj się ze swoim bankiem Szczegółowe informacje na temat swoich możliwości i jak zacząć!

Artykuł napisany przez: